כתובת:
שברץ 1, רעננה

טלפון:
9927*

שעות פתיחה:
ראשון - חמישי: 17:00 - 09:00

ציפוי חרסינה לשיניים – VENEERS

בעולם רפואת השיניים האסתטית והתפקודית, ציפוי חרסינה לשיניים הוא טיפול ותיק, מוכח, יעיל ונגיש יותר לעומת פתרונות טיפוליים אחרים. אם גם אתם סובלים משיניים קדמיות עקומות ולא סימטריות, אם יש לכם שיניים סדוקות או שבורות, או אם החיוך שלכם חושף שיניים מוכתמות וכיוצא באלו – יכול להיות שאתם צריכים ציפוי שיניים, ואנחנו באיזידנט מציעים לכם טיפולי VENEERS מותאמים אישית, מתקדמים ואסתטיים במיוחד שיספקו לכם את החיוך המושלם – ובמחירים אטרקטיביים במיוחד הודות למודל העבודה הייחודי שלנו.

מהותם של ציפוי שיניים VENEERS דנטליים

ציפוי שיניים הוא טיפול נפוץ יותר ממה שהייתם מצפים, אך עם זאת אנשים רבים אינם מבינים לחלוטין את משמעות הטיפול. אז מה זה בעצם ציפוי שיניים ומה זה VENEERS?

כאשר אתם שומעים את המונח בהקשר לרפואת שיניים, הכוונה היא לשכבה דקיקה של חומר – פורצלן איכותי וייעודי ברוב המוחלט של המקרים – המודבקת על משטח השיניים הקדמיות. הציפויים האלו ייעודיים למטרה זו והם מוכנים במעבדה בהתאמה אישית לפי מדידות הפה והשיניים של המטופל. מטרתו העיקרית של ציפוי חרסינה לשיניים היא לשפר את האסתטיקה של הפה והחיוך ולאפשר תפקוד יעיל יותר של השיניים בעת אכילה. ישנם ציפויי VENEERS מלאים, שהם למעשה כתר המכסה את כל פני שטח השן הטבעית הנותרת. אך ברוב המקרים, טיפולים אלו כוללים יישום של ציפוי חרסינה (פורצלן) בהדבקה מיוחדת ועמידה במיוחד.

מקרים רלוונטיים לטיפול

השימוש העיקרי בציפוי שיניים מסוג זה הוא כאמור אסתטי, ואין לזלזל בכך כלל שכן מראה השיניים והחיוך שלנו משפיע עמוקות על הרושם שאנו יוצרים ועל התחושה העצמית שלנו. הטיפול מתאים בעיקר לשיניים הקדמיות, בעוד שלשיניים האחוריות יש לנו פתרונות מוצלחים ומתאימים יותר. מקרים אשר עשויים להיות רלוונטיים לטיפולי ציפוי חרסינה לשיניים – כוללים למשל שיניים סדוקות, שיניים שבורות, שיניים מאוד מוכתמות, שיניים קדמיות עקומות, ורווחים גדולים בין השיניים.

למה דווקא ציפוי חרסינה לשיניים?

ציפויי VENEERS הינם דפים דקיקים ומותאמים אישית המודבקים על השיניים והם יוצרים מראה אסתטי מאוד וגם כזה השומר על המראה הטבעי של הפה והשיניים. ברפואה דנטלית עושים שימוש נרחב בחומרים אלו בזכות השילוב המוצלח של עמידות, אסתטיקה, חוזק והיכולת להתאים אישית את הציפוי למטופל.

  • פיתרון נטול מתכות לחלוטין, בטיחותי מאוד
  • טיפול לא פולשני
  • הציפויים אינם מוכתמים או משנים את צבעם לאורך השנים
  • עמידים מאוד מפני שריטות, לחץ מכאני, שבר וכו'
  • אסתטיים מאוד ומספקים מראה של שן טבעית ובריאה
  • יכולת להתאים את גוון הציפוי לגוון האופטימלי עבור המטופל הספציפי.

איך זה עובד?

לאחר יישום הרדמה מקומית פשוטה, רופא השיניים שלכם משייף את פני השטח של השיניים הרלוונטיות לטיפול. בטיפול מסירים רק את שכבת האמייל של השן, אין כל קידוח. ציפויי החרסינה מוכנים מראש במעבדה ועל פי מדידות מדויקות. ההדבקה נעשית באמצעות חומר מקשר חזק ועמיד במיוחד וביד אומן ממש כדי לייצר מראה אסתטי ולאפשר תפקוד מלא של השיניים. המודל הייחודי של טיפולי השיניים עם איזידנט מאפשר לכם לחסוך סכומים משמעותיים על טיפולי ציפויי שיניים וטיפולים אחרים. עם מרפאה בישראל וליווי צמוד, אתם עוברים את הטיפול במרפאות מתקדמות במזרח אירופה ומרוויחים גם טיפול איכותי במחיר משתלם, וגם טיול באירופה.

למידע נוסף על קוסמטיקה דנטלית לחצו כאן.

רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו היום! 9927*