הלבנת שיניים

אם השיניים שלכם הצהיבו או הפכו מוכתמות עם השנים ואתם לא מרוצים ממראה החיוך שלכם, טיפולי הלבנת שיניים מקצועיים מציעים כיום תוצאות מעולות ובטיחותיות ומאפשרים לכם לקבל את החיוך שתמיד חלמתם עליו. מבין התחום הרחב של טיפולי שיניים קוסמטיים, אלו הם בין הטיפולים הפופולאריים, הנגישים, המהירים והפשוטים ביותר – אנו באיזידנט מציעים לכם עלויות שוברות שוק ואיכות ללא פשרות, טיפולי הלבנת שיניים בלעדיים לצד טיפולים דנטליים וקוסמטיים נוספים לחיוך מושלם ושיניים בריאות.

הלבנת שיניים

 

מדוע השיניים הופכות מוכתמות ומשנות את צבען?

בתקופת הילדות השיניים שלנו לבנות, בוהקות ורעננות. אך לאורך השנים אצל רוב האנשים השיניים משנות את צבען, הופכות מוכתמות ובאופן כללי מקבלות מראה פחות לבן וצעיר. הסיבות לכך רבות ומגוונות וכוללות למשל:

 

  • שתייה מרובה של משקאות "מכתימים" כמו תה, קפה ויין אדום.
  • עישון גורם לשיניים להצהיב.
  • מחלות שיניים כגון עששת יכולות לגרום לשינויי צבע בשיניים.
  • הצטברות פלאק ורובד חיידקים משפיעה על צבע השיניים.
  • סתימות פחות איכותיות יכולות לפגוע במראה וצבע השיניים (מדוע כדאי לבחור בסתימות לבנות?).
  • טיפול שורש יכול לגרום לשן להשחיר או לשנות צבע.
  • טראומה לשן עשויה ליצור צבע שחור או כהה, עקב שטף דם פנימי בתוך רקמת השן.
  • תהליכי הזדקנות טבעיים ובלאי טבעי של השיניים גם גובים מחיר מבחינת מראה השיניים (למידע על שיניים תותבות לחצו כאן).

 

לפני טיפול הלבנת שיניים

לפני שאפשר להתחיל ליישם טיפול הלבנת שיניים כלשהו, חשוב לעבור הערכה מקצועית ואבחון לגבי הטיפול הרלוונטי, איתור בעיות דנטליות נוספות וכיוצא באלו. חלק משלב זה של הטיפול כולל גם תיאום ציפיות בין הצדדים והתאמת אפשרויות הטיפול לרצונות המטופל ולמציאות הטיפולית.

ברוב המקרים, לכל מטופל ניתן להתאים אישית טיפול הלבנת שיניים המתאים עבורו ועבור מצבו הדנטלי הייחודי. התוצאות הן ברוב מוחלט של המקרים, דרמטיות ומראה השיניים מקבל שדרוג משמעותי שאי אפשר להתעלם ממנו או לפספס אותו.

 

סוגי טיפולים להלבנת שיניים

לצד תכשירים ביתיים פשוטים להלבנת שיניים – אשר לרוב מספקים תוצאות מוגבלות ביותר או לא מספקים תוצאות כלל – עולם רפואת השיניים הקוסמטית מציע כיום כמה וכמה הליכים המספקים מראה שיניים לבן, בוהק ובריא דרך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. לפניכם כמה שיטות נפוצות להלבנת שיניים:

· ערכות מקצועיות לטיפול ביתי: שיטה פחות נפוצה אך קיימת בכל זאת. מקבלים מרופא השיניים ערכה עם מזרקים המלאים בחומר מלבין מיוחד וסד שיניים. מלבישים את הסד על השיניים הקדמיות לאחר מילוי שלו בחומר המלבין. חוזרים על הפעולה במשך כמה ימים והתהליך אמור להלבין את השיניים.

· הלבנת שיניים בלייזר: השיטה החדשנית, המתקדמת והיעילה ביותר בתחום. מבוצעת רק במרפאות מומחים. לאחר ששמים על השיניים ג'ל מיוחד המגיב לאור, מפעילים אור לייזר בתדר מסוים על הג'ל והשיניים וזה מייצר הלבנה עמוקה, יעילה ועם מינימום פגיעה במשטח השן ועד היעדר פגיעה כלל.

אפשרויות נוספות ושונות במהותן כוללות למשל הדבקת ציפויי חרסינה על השיניים או אפילו השתלה של שתלים דנטליים במקרים קיצוניים של שיניים חסרות או פגועות מאוד.

 

שיניים לבנות מסוגלות לשפר את איכות החיים של כל אדם באופן משמעותי ביותר. המראה החיצוני חשוב מאוד בימינו, וחיוך בוהק ויפה עשוי לתרום רבות לתחומים שונים של החיים, החל מהחיים המקצועיים ועד לחיים האישיים. כך, על מנת ליהנות מהיתרונות של מראה שיניים בריא ואסתטי, יש לפעול באופן מודע וזהיר. ניתן למצוא אינספור פרסונות המבטיחות תוצאות טובות, ובעוד שיש מספיק שיטות ביתיות להלבנת השיניים, לא תמיד ניתן לצפות מראש מה יהיו התוצאות. כמו כן, כל אדם הוא מיוחד ויש לו גם נטייה גנטית אישית, לצד אורח החיים האינדיווידואלי שלו, שמשאיר את חותמו על כל הגוף, ועל השיניים בפרט.

 

כיצד מתבצעת הלבנת שיניים

כאמור, ניתן לעבור הלבנת שיניים עצמית, אך באמצעות פנייה לגורמים מקצועיים ניתן ליהנות מתוצאות הרבה יותר טובות ומרשימות – וכן לוודא שהן יחזיקו מעמד לאורך זמן רב יותר. כמו כן, מומחים במרפאות שיניים דואגים לבצע הלבנה באמצעים שאינם פוגעים באמייל של השן. פעמים רבות הדבר מתאפשר באמצעות ביצוע תקין של ההליך, מה שמטיל אחריות רבה על הגורם המבצע את ההלבנה בפועל. חברת EasyDent דואגת לספק ללקוחותיה גישה למומחים המובילים בתחומם, וזאת על מנת לספק את המענה המושלם לצרכים המגוונים והאינדיווידואליים של כל אדם המעוניין לשפר את מראה השיניים שלו.

 

האם להלבנת שיניים יש גם ערך בריאותי?

ראוי לציין ששיניים לבנות אינן רק שיניים יפות, אלא גם שיניים בריאות. פעמים רבות חלק מתהליך הלבנת השיניים הוא גם הסרת האבנית (שמעצם קיומה על גבי השיניים משפיעה על המראה שלהם לרעה), החוסמת את האמייל הטבעי והבריא. לאחר מכן מבוצעת הבהרה של השיניים בשיטות השונות, בהתאמה לכל לקוח באופן אישי. בין השיטות השונות ניתן למצוא את ההלבנה בלייזר, המאפשרת לבצע את ההליך באופן תקין, יעיל ובריא ביותר. הערך הבריאותי של ההלבנה כרוך באפשרות למנוע הצטברויות של רובדי חיידקים בחלל הפה. עבור רבים, הלבנת שיניים מהווה חלק בלתי נפרד מהשגרה ההיגיינית הרגילה והיומיומית שלהם.

 

כיצד מוודאים שתהליך ההלבנה מבוצע בצורה תקינה?

על מנת ליצור את התנאים האופטימליים להלבנת השיניים, חשוב לערוך את כל הבדיקות המכינות באופן היעיל והמקצועי ביותר, להתאים את הטיפול למאפיינים של השיניים ולפנות תמיד אך ורק למומחים המתקדמים ביותר, המסוגלים לספק את רמת המקצועיות הגבוהה ביותר. חברת EasyDent דואגת לחבר אתכם עם רופאי השיניים ועם המומחים המתקדמים ביותר שידאגו להתאים לכם את הטיפול המתאים ביותר. הטיפול הנכון ישמור על השיניים שלכם בריאות לאורך זמן ועל החיוך שלכם זוהר וקורן. ניתן לשלב את טיפול הלבנת השיניים עם טיפולים מניעתיים נוספים שיאפשרו לכם להגיע לתוצאה המעולה והחדשנית ביותר. חשוב מאוד למצוא את המומחים המספקים מידע מלא ושקיפות מושלמת בדבר ההליך המבוצע בכם.

 

הסיכונים האפשריים של הלבנת שיניים שאינה תקינה

חשוב מאוד לא להקל ראש בכל הקשור במציאת המומחים המהימנים ביותר בתחום הלבנת השיניים. אף על פי שמדובר בהליך שנראה פשוט, ביצוע בלתי תקין של הלבנת שיניים בלייזר יכול לפגוע באמייל של השן. זו גם אחת הסיבות לכך שמומחים רבים אינם ממליצים לבצע הלבנה ביתית ללא השגחה מקצועית. באמצעות הליווי הצמוד של EasyDent ניתן ליהנות משירותים יעילים ואיכותיים במחירים סבירים וברמת מקצועיות בלתי מתפשרת.

זכרו: גם הלבנת שיניים היא הליך חשוב מאוד שיש לבצע באופן מקצועי, שאינו משאיר כל סיבה לדאגה ומעניק את החופש ליהנות ממראה שיניים תקין ללא כל דאגה או חרטה. רק הליך שמבוצע באמצעות מומחים בתחום מבטיח את התוצאות הטובות ביותר לאורך זמן רב ובריאות שיניים מעולה.

קראו עוד על התהליך באתר של האגודה האמריקאית לרפואת שיניים- במאמר הזה.

 

גם אתם יכולים לקבל שיניים לבנות ומבריקות, ובעלות אטרקטיבית ביותר – התקשרו אלינו היום – 1700-703-720 או צרו קשר עם EasyDent דרך האתר!