שעות פתיחה:
‍ראשון - חמישי: 17:00 - 09:00
כתובת:
שברץ 1, רעננה

הבלוג שלנו

13/10/2019
השתלת עצם מלאכותית בחניכיים

טיפולי השתלת עצם בחניכיים לצורך ביצוע השתלת שתלים דנטלים מהווים ללא ספק את אחד התחומים המופלאים והמרתקים בעולם רפואת השיניים. אם אתם סובלים ממחסור בעצם בלסת ולכן לא יכולתם בעבר לעבור טיפול שתלים דנטלים, הטכנולוגיה הרפואית כיום מאפשרת ממש לייצר רקמת עצם חלופית ובהמשך להשתיל בה בהצלחה שתל דנטלי שעליו תותקן שן מלאכותית אסתטית ומתפקדת. מדובר על מהפכה של ממש!

קרא עוד
13/10/2019
כתרים לשיניים מפורצלן / כתרים מחרסינה

כתרים לשיניים (כתרים דנטליים) הם אביזרים רפואיים המשמשים לכמה מהטיפולים הנפוצים ביותר, הן בהקשר של רפואת שיניים תפקודית והן בהקשר של רפואת שיניים אסתטית. הכתרים מיועדים להחליף את החלק החיצוני של השיניים במסגרת מגוון טיפולים רלבנטיים. כתרי פורצלן/חרסינה מהווים אפשרות עמידה, אסתטית ומאוד יעילה להחלפת שיניים פגועות או חסרות.אם אתם זקוקים לטיפול של הכנה, ייצור והרכבת כתר דנטלי על גבי שן קיימת ופגועה או כחלק מתהליך מקיף של השתלת שיניים על גבי שתלים דנטליים, מרפאות איזידנט מציעות מודל חדשני ומתקדם המאפשר לכם לקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר, עם כתרים עמידים ומותאמים אישית ובעלויות נמוכות משמעותית לעומת המחירים בשוק הישראלי – הכל באופן יעיל ומשוכלל ועם אחריות מלאה שלנו לכך שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר ומסיימים את התהליך עם שיניים יפות ומתפקדות ובלי חור בארנק.

קרא עוד
13/10/2019
חיוך בינלאומי? טיפולי שיניים עושים בחו"ל

למרות שסל הבריאות בישראל כולל מגוון רחב של שירותים ורפואה ציבורית מצוינת, תחום רפואת השיניים נותר, עבור מבוגרים, יקר וברובו שמור לקבלת טיפול באופן פרטי. אך למרות המחיר הכבד, המחיר של הזנחת הצורך בטיפול שיניים הוא כמובן יקר יותר.אך כיום יש אפשרויות נוספות המאפשרות לקבל טיפול דנטלי מעולה ובמחירים נמוכים משמעותית מהשוק הישראלי – הכירו את העולם המופלא של תיירות דנטלית במזרח אירופה.בכל רחבי העולם המערבי, תיירות מרפא דנטלית הולכת וצוברת תאוצה ופופולאריות בקרב מטופלים המבקשים לקבל טיפול איכותי ומתקדם, אך בלי לשלם על כך סכומים אסטרונומיים. אם בעבר התרגלנו שתיירי מרפא מגיעים לישראל כדי ליהנות מהרפואה המצוינת שאנו נהנים ממנה כאזרחים, כעת גם הכיוון ההפוך הופך לרלוונטי ואטרקטיבי וגם אתם יכולים לקבל את הטיפול לו אתם זקוקים, במחירים שומטי לסת, ללא פשרות על איכות ומקצועיות ואפילו תרוויחו טיול לחו"ל "על הדרך".

קרא עוד
13/10/2019
מהי קוסמטיקה דנטלית?

תחום רפואת השיניים ובריאות הפה והלסת הוא שדה מקצועי מאתגר למדי ונחשב לאחד התחומים המורכבים ביותר ברפואה המערבית. הסיבה לכך היא שיותר ויותר אנשים מתמודדים עם בעיות שיניים עקב הרגלי תזונה לקויה, הרגלי היגיינה לא תקינים או הרגלים אחרים כמו עישון ושתיית אלכוהול. עקב כך נוצר ביקוש גדול לפתרון בעיות שיניים וחניכיים מרובות, ותחום רפואת השיניים התפתח בצורה משמעותית. במקביל, החשיבות האסתטית של טיפולי השיניים עלתה: כיום, רופאי שיניים רבים מפתחים מיומנות שתביא אותם לתוצאה שתיטיב עם בריאותו של המטופל ובד בבד תשדרג את מראה פניו וחלל פיו. אף על פי שמרבית רופאי השיניים ישלבו גם פן אסתטי במסגרת עבודתם, ישנו תחום חדש שהתפתח כתוצאה מהדרישה לאסתטיקה גבוהה: קוסמטיקה דנטלית. אם כן, מהי קוסמטיקה דנטלית ומהם יתרונותיה ?

קרא עוד
13/10/2019
עקירת שיני בינה

שיני הבינה הן שיניים טוחנות הנמצאות ממש בחלקו האחורי של הפה. שיניים אלו לרוב בוקעות בסוף גיל הנעורים או בשנות העשרים המוקדמות, אך אצל אנשים רבים הן לא מצליחות לצאת ונותרות כלואות בתוך החניכיים – עקב חוסר מקום בלסת או זווית יציאה לקויה למשל. מצבים אלו יכולים ליצור כאבים, זיהומים ואף ציסטות ויש לבצע עקירת שיני בינה כדי להקל על המטופל ולהשיב את הפה למצב תפקודי תקין. מדובר על הליך נפוץ הכולל היבטים שונים וביטויים קליניים שונים, כך שהאבחון המדויק הוא חשוב וכמובן שגם הביצוע ע"י רופאים מומחים ובמרפאה מתקדמת.

קרא עוד
13/10/2019
השתלת שיניים/שתלים דנטליים

יותר ויותר אנשים מגלים שיש פתרון נפלא, אסתטי ותפקודי לשיניים חסרות או פגועות. השתלת שיניים באמצעות שתלים דנטליים מציעים כיום את קדמת הטכנולוגיה הדנטלית והם מהווים תחליף הרבה יותר מוצלח וכדאי מאשר שיניים תותבות או פתרונות ישנים יותר ופחות נוחים. באמצעות שתל דנטלי ניתן להחליף שן אחת חסרה או כזו אשר נפגעה בצורה חסרת תקנה וניתן גם להתקין על שתל אחד ייעודי כמה שיניים חסרות בצורה של גשר. התוצאה של השתלת שיניים היא שיניים חלופיות מתפקדות, אסתטיות, עמידות ונוחות – השיטה הייחודית של איזידנט מאפשרת לכם לחסוך המון על הטיפולים האיכותיים האלו אשר בישראל עולים הון, כמובן בלי להתפשר על המקצועיות, הבטיחות והאיכות!

קרא עוד
13/10/2019
שתלים דנטליים

תחום בריאות הפה והלסת התפתח בצורה משמעותית בעשורים האחרונים ומאפשר מגוון רחב של טיפולים המיועדים להתמודדות עם בעיות שיניים וחניכיים. תחום זה, שלא כמו תחומים אחרים ברפואה, מקיף גם את המורכבות החשובה הרפואית וגם את התחום האסתטי, שמהווה גורם בלתי נפרד מהצלחת טיפולי השיניים.אחת מגולות הכותרת של התפתחות רפואת הפה והלסת היא השתל הדנטלי, שמיועד להחליף שיניים חסרות או שיניים בלתי תקינות. השתל הדנטלי הוא פתרון אידיאלי למצבים אלה, מכיוון שהוא יציב ועמיד יותר מפתרונות אחרים והוא היחיד שמהווה פתרון קבוע. שלא כמו בעבר ובעקבות הפיתוחים האחרונים, הרבה יותר אנשים יכולים לעבור היום טיפולי שתלים דנטליים, ורופאי שיניים רבים ממליצים עליהם כפתרון מצוין.

קרא עוד
13/10/2019
שיניים תותבות – איך עושים את זה בלי לקרוע את הכיס

שיניים תותבות הן אלטרנטיבה מצויינת לשיניים טבעיות שנשחקו, נשברו, הוזנחו לאורך השנים או נשרו.היתרונות המרכזיים של שיניים תותבות הם הזמינות והקלות של התהליך, כמו גם המחיר הזול יחסית של הטיפול בהשוואה לטיפולים אחרים מורכבים יותר.אבל כולנו ערים לעובדה כי טיפולי שיניים, במיוחד אלה המורכבים יותר, עולים עשרות אלפי שקלים ואף יותר במרפאות השיניים בישראל. אז מה ניתן לעשות? לשבור קופות חיסכון? ליטול הלוואה?ובכן יש אופציות טובות יותר. ניתן לעבור טיפול הרכבת שיניים תותבות במולדובה או רומניה במחירים אטרקטיביים ובאיכות לא פחות טובה מבישראל.

קרא עוד
13/10/2019
ניתוח חניכיים

כל תחומי רפואת השיניים התפתחו באופן משמעותי ביותר בשנים האחרונות, לכן ניתן למצוא את כל הדרוש לניתוח תקין במדינות שונות ברחבי העולם. על מנת לעבור את התהליך באופן מקצועי, יש להסתמך על מומחים מהימנים בתחום, אלה שיאפשרו לבצע את כל הטיפולים עם תרגומים תקינים, עם צילומים מדויקים ועם עבודה מקיפה ומקצועית שתבטיח חלל פה בריא לאורך זמן.

קרא עוד
13/10/2019
מבנה הפה

הפה שלנו הוא אחד האיברים המרכזיים ביותר בגוף: הוא משמש אותנו לדיבור, לנשימה, לאכילה ולשתייה, ולמעשה בלעדיו לא היינו יכולים להתקיים. אך כיצד בנוי הפה? מה הם האיברים השונים שנמצאים בו ומהו תפקידם?

קרא עוד
Made By Adimpress

 Easy Dent. All rights reserved © 2021 |Privacy Policy|Terms of Use|Sitemap

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram