שיניים תותבות

כולם ערים לעובדה כי טיפולי שיניים, במיוחד אלה המורכבים יותר, עולים עשרות אלפי שקלים ואף יותר במרפאות השיניים בארץ. אז מה ניתן לעשות? לשבור קופות חיסכון? ליטול הלוואה? ובכן יש אופציות טובות יותר. עם EasyDent ניתן לעבור טיפול הרכבת שיניים תותבות במזרח אירופה במולדובה ורומניה במחירים אטרקטיביים.

 

מהם יתרונות הרכבת שיניים תותבות במולדובה ורומניה?

 

בראש ובראשונה אנשים מחליטים לוותר על טיפולי שיניים בישראל בשל המחירים המופקעים. לאחר מכן יש להגיע לאיזידנט עם צילומים ואבחנות. השלב הבא הוא בדיקת שיניים של לקוח על ידי הרופא באיזידנט, והיה והלקוח נדרש לטיפול, הוא יוכל לטוס למולדובה כאשר המחיר כולל הן את מחיר הטיסה והשהייה במדינה. בעת שנוחתים במולדובה או רומניה, כל אחד מהמטופלים יקבל ליווי אישי באיזו שפה שיבחר, בין אם רוסית, עברית או רומנית. לאחר שחוזרים לארץ, נערכת בדיקה על מנת לוודא שהלקוח מרוצה.

השיניים התותבות הן אלטרנטיבה מצויינת לשיניים טבעיות שנשחקו, נשברו, הוזנחו לאורך השנים או נשרו. היתרונות המרכזיים של שיניים תותבות הם הזמינות והקלות של התהליך, כמו גם המחיר הזול יחסית של הטיפול בהשוואה לטיפולים אחרים מורכבים יותר.

 

 

שיניים תותבות

מיהו קהל היעד להרכבת שיניים תותבות?

למעשה קהל היעד הוא כל מי שרוצה להרכיב בפיו שיניים תותבות איכותיות, אולם מכיוון שזהו שירות חדש, עדיין אין אינדיקציה לגבי מספר המטופלים. במיוחד לתושבים יוצאי מולדובה, זוהי הזדמנות פז לפגוש את המשפחה.

שיניים תותבות הן ממש לא למבוגרים בלבד. למעשה, אנשים בגילאים צעירים בוחרים בהרכבה של שיניים תותבות על מנת לשפר את בריאות הפה ואת האסתטיקה הכללית שלהם.

 

אנחנו שומעים אינספור הצעות ומידע חיוני על טיפולים שונים להחלפת שיניים שניזוקו, נשחקו ונשרו עם השנים. יחד עם זאת, חשוב לזכור שאנשים רבים אינם יכולים לעמוד באתגרים הפיזיים הקשים העומדים בפני כל אדם שמעוניין לשקם את השיניים ישירות בפיו. ראשית, פעמים רבות קיימים מקרים של "בריחת עצם" המקשה על החדרת השתלים העשויים טיטניום.

 

כמו כן, אנשים רבים פשוט מפחדים מאוד מהטיפולים הללו, כך שהנזק עשוי להיות גבוהה יותר מהתועלת. ובסופו של דבר, הצורך החיוני ביותר הוא תחליף לשיניים, המאפשר לאכול בנוחות ולא "להפחיד" את הסובבים עם מראה שיניים לא אסתטי או עם פה חסר שיניים לגמרי. הפתרון של שיניים תותבות עונה על כל הצרכים האלה באופן מושלם. EasyDent מאפשרים לעבור את התהליך בקצב שלכם, בנוחות מרבית ובמינימום אי נוחות.

 

שיניים תותבות – לא מה שחשבתם

קיימות לא מעט דעות קדומות בכל הקשור לשיניים תותבות, מספיק להיזכר בתמונות של השיניים בכוס המים ובכל הבדיחות הקשורות לכך. יחד עם זאת, לא חייבים לתפוס זאת כדבר שלילי.

להיפך, אנשים רבים בגילאים מתקדמים יודעים לראות את האירוניה ואת ההומור בכל דבר, כולל הצורך להשתמש בשיניים תותבות על מנת ליהנות מאיכות חיים גבוהה בלי להזדקק לטיפולי שיניים ארוכים מאוד, שגם לא תמיד ניתן לצפות מראש מה תהיה התוצאה שלהם. זו רק אחת הסיבות לכך שיותר ויותר אנשים בוחרים לפנות לפתרון זה בתחום רפואת השיניים.

כאשר יש מספיק התאמה ללסת הספציפית – ניתן לקבל תוצאה שנראית הרבה יותר טבעית מפעם, שאינה דורשת הרבה טיפולים ארוכים ומייגעים וגם כוללת תחזוקה יחסית פשוטה. עבור אנשים עובדים ובעיקר אלה שתלויים בפנים שלהם, ביכולת הדיבור וכן הלאה, האפשרות לתת מענה מהיר לאובדן השיניים נמצאת בחשיבות עליונה.

בהתחשב בעובדה שתוחלת החיים הולכת וגדלה ושיותר אנשים ממשיכים לעבוד מעבר לגיל הפנסיה, פתרונות מהירים ואסתטיים הם חשובים מאוד, ודווקא השיניים התותבות מהוות מענה איכותי ומשתלם לצורך זה.

 

ההתקדמות הטכנולוגית בייצור השיניים התותבות

כל הטכנולוגיה המתקדמת שמשפיעה על עולם רפואת השיניים באה לידי ביטוי גם בתחום השיניים התותבות. כך, ניתן לערוך התאמה מלאה של השיניים בהתאם לגוף הספציפי.

השיניים מאפשרות ליהנות מחוויית אכילה נוחה עם מעט מאוד מגבלות ומאפשרות ליהנות ממראה טבעי במהלך היום, לצד אפשרות לנוח בשעות הערב.

זאת בניגוד להשתלה שתמיד אתכם, ובמקרה שבו השתל אינו נקלט היטב – מדובר בבעיה שאין ממנה מנוס. ההתקדמות הטכנולוגית המאפשרת התאמה מושלמת של השיניים התותבות לכל אדם היא אותה התקדמות המאפשרות להדפיס שתלים באמצעות מדפסת תלת ממד ולמצוא את הגדלים המושלמים על מנת להתאים לכל אחד ואחת.

מדובר בפתרונות אוניברסליים שניתן להיעזר בהם בין אם פורשים לגמלאות או עדיין עובדים. יתר על כן, עבור רבים מדובר בטיפול שדורש הרבה פחות זמן ומאמצים פיזיים, כך שאין צורך להתרחק מהשגרה היומיומית. בזכות האפשרות לעבור את התהליך בחו"ל, ניתן לשמור על דיסקרטיות מושלמת.

 

יתרונות נוספים של שיניים תותבות

כאמור, השיניים התותבות מאפשרות ליהנות מאיכות חיים גבוהה ביותר ולהימנע מטיפולים ארוכים ותובעניים. ניתן להחליף אותן במידת הצורך, לדאוג למראה אסתטי (שיניים לבנות) וכיוצא בזה ללא התערבות כירורגית בחלל הפה. עבור אנשים הרגישים לאמצעי הרדמה שונים, או כאלה הסובלים מכאבי שיניים רבים באופן כללי, האפשרות להכין שיניים תותבות ללא התעסקות עם החניכיים וכן הלאה – כל זה מהווה פתרון יעיל ביותר, וכיוון שהדבר מתאפשר במספר פגישות, האפשרות לעבור את התהליך בחו"ל על בסיס ציוד מתקדם וצוות מיומן, הופכת למשתלמת אפילו יותר וכוללת אינספור יתרונות עבור כל אדם הבוחר בדרך זו.

 

מהו המענה הניתן ללקוחות?

מכיוון שהטיפולים בארץ כה יקרים, ישנה אפשרות לטיפולי שיניים הניתנים במולדובה ורומניה.

 

 

מדוע איזידנט היא קליניקה ייחודית?

עלות טיפולי השיניים במולדובה או רומניה, זולה ב30% עד כ40%, בהחלט מדובר על הוזלה משמעותית ביותר. לאחר החזרה לארץ, אנשי המרפאה יעקבו אחר מצבו של המטופל. כדאי בהזדמנות זו להזכיר, כי לא מעט ישראלים לומדים רפואת שיניים במזרח אירופה.

 

 

ספרו לחברים שלכם

ישנם ישראלים שלא מודעים לאפשרות של קבלת טיפולי שיניים במחירים מוזלים. מכיוון שכך, כדאי מאוד לשכנעם שישאירו פרטים אישיים, יגלו עניין במרפאת איזידנט וילמדו להכיר מה היא מציעה ללקוחות. אלה שהמלצתם להם, ידאגו שגם אחרים יהיו מודעים לאלטרנטיבות הקיימות.

לקריאת עצות שימושיות לתחזוקה ושימוש בשיניים ותותבות באתר של ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל- לחצו כאן.

איזידנט – EasyDent

חברת איזידנט הוקמה על מנת ליצור שינוי מהותי בכל הקשור לישראלים הנזקקים לטיפולי שיניים. המטרה היא שאזרחי ישראל יוכלו לקבל טיפולים איכותיים בעלויות נמוכות. איך עושים זאת? באמצעות תיירות מרפא למזרח אירופה. הקליניקות אליהן אנו שולחים לקוחות נבדקו, עובדים בהן רופאים מקצועיים ומנוסים, במרפאות מכשור מתקדם, ולבסוף, התוצאות המתקבלות הינן מרשימות והכל במחירים הוגנים. אם אתם נזקקים לשיניים תותבות או כל טיפול שיניים אחר, צרו עמנו קשר עוד היום לשם קבלת ייעוץ ושירות מקצועי ואדיב!